امراه

امراه

سلام به همه دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه.امروز با اجازه احمد آقا می خوام اولین آلبوم سلطان موسیقی ترکیه رو  واسه دانلود شما عزیزان و وبلاگ قرار بدم.همین طور که گفتم این اولین آلبوم  امراه هست که در ۱۳ سالگی خونده و اسم آلبوم هم  AĞAM AĞAM هستش.البته باید بگم که این آلبوم ۱۰ آهنگ داره که من دو از آهنگ ها رو نداشتم و نتونستم آپلود کنم در ضمن کیفیتش نسبت به آلبوم های قبلی  از نظر صدا پایین تر است بالاخره آلبوم قدیمی هست و باید هم اینجوری باشه امیدوارم من و ببخشید و از این آلبوم خوشتون بیاد منتظر پیام های زیبا تون هستم.

01- Ayriligi Sen Istedin.mp3

02- Agam Agam.mp3

03- Ne Guzel yaratmis.mp3

04- Kara Sevdanin Gozu Kor.mp3

06- Ben Yetim.mp3

07-Ayaginda Kundura.mp3

08- Sana dertli derler agri.mp3

09- Mezarima Anam Gelmesin.mp3

 

 

   
با عرض سلام.

امیدوارم حال همتون خوب باشه.سال جدیدو پیشاپیش به همه و مخصوصا به طرفداران غول موسیقی ترکیه امراه تبریک میگم.

من حامد هستم و امروز در غیاب احمد خان وبلاگ و آپدیت میکنم امیدوارم راضی بشید.این بقیه آلبوم ۲۰۰۰ امراه ایپک ستاره ی بی چون چرای ترکیه هست و اسم آلبوم هم که Ya Hey هستش موفق باشین.در ضمن نظر یادتون نره.

07-Yaniyur Gonlum.mp3

08-Aklimi Tutamam.mp3

09-Ihtiaci Var.mp3

10-Yakala.mp3

11-Soylemek Kolay.mp3

 احمد:از آقا حامد به خاطر این کارشون بسیار تشکر میکنم و اینکه

این نوشته های زیر برای آقا امیر هست که از وبلاگش کپی کردم  اگر اقا امیر از اینکه این کارو کردم ناراحت شد من رو ببخشید...........پس ۱۰۰٪ بخونید.

www.amir-emrah.persianblog.com

سلام

 

قبل از هر چیز از همکاریتون در مورد قضیۀ مطرح شده و میل به امراه متشکرم .

اه بابا این هفته نامۀ به سوی افتخار هم دیگه گندشو درآورده !!!. بعد از کپی برداری های خانم ها ، آقایون وبلاگ نویس از وبلاگ ما ( امراه شارکیجی ) حالا نوبت به کپی برداری خانم ها و آقایون خبرنگار رسیده.

خیر سرمون دلمون خوش بود یه هفته نامه تو این مملکت به این بزرگی یکی دو صفحه در مورد خواننده های ترک می نویسه که اونم تو زرد از آب درومد . من از کل نسخه های این هفته نامه فقط دوتاشو خوندم یکی دو ماه پیش و یکی هم دیروز و هر دوبارهم در صفحات مربوط به خواننده های ترک عین مطالب این وبلاگ رو دیدم که حتی واوشو هم جا ننداخته بود . دفعۀ اول زیاد جدی نگرفتم و فقط به یه ایمیل اعتراض آمیز بسنده کردم که بابا اگه از این مطالب استفاده می کنید لطفا" منبع اونو هم ذکر کنید و البته که جوابی نگرفتم . ( چون حرف حق جواب نداره ) ولی وقتی دیروز هفته نامه رو خوندم باور کنید داشتم شاخ در میاوردم اونم از نوع گوزنی ( شاخ گوزنی ). سردبیر محترم هفته نامه خانم افسانه حجازی فردر کمال تعجب دو صفحۀ کامل از شانزده صفحۀ جریده رو به ترجمه های بنده از زندگی نامۀ ماهسون و امراه و مصاحبۀ امراه با مجلۀ موسیقی اختصاص دادند بدون اینکه به روی مبارک بیارند که این مطالب رو از کجا آوردند . حتما" مدیر مسوول هفته نامه هم جناب ناصر حسینی آشتیانی پیش خودش میگه : به به !!! چه سردبیر فعالی خدا خیرش بده !!!

البته این هفته در مورد تارکان و آبدین هم نوشته بود که معلوم نبود مطالب اونها رو از وبلاگ کدوم بنده خدا تکل زده بود که روحشم خبر نداره.

همونطور که گفتم من تنها دو نسخۀ این مثلا" هفته نامه رو دیدم ، خدا می دونه در بقیه نسخه ها کدوم مطالب از وبلاگ رو دزدیدند . شما می دونین؟

ناراحتی من از درج مطالب در هفته نامه نیست به عکس خیلی هم خوشحالم که وبلاگ ما و مطالب اون اونقدر خوب و جذابه که بدون هیچ ویرایشی عینا" کپی میشه تو صفحات جراید!!! . ( توضیح این قسمت رو چند خط پایین تر بخونید ) من از این ناراحتم که این خانم و آقا که اسم خودشونو گذاشتند سردبیرو مدیرمسوول هفته نامه و خیر سرشون دارن کار فرهنگی می کنند حتی کوچکترین و بدیهی ترین و در عین حال مهمترین اصل خبرنگاری رو هم رعایت نمی کنند و اون اصل نقل قوله ( حق کپی - رایت ) . خوب من همیشه گفتم و بازم میگم که این وبلاگ رو برای دوستداران امراه و ترانه هاش راه اندازی کردم و به ازای مطالبی که می نویسم هیچ انتظار مادی از کسی ندارم و فقط و فقط به عشق امراه می نویسم پس اصولا" هرکی سرچ کنه (( امراه )) می تونه بیاد از وبلاگ دیدن کنه و از مطالبش استفاده کنه یا بره واسه دوستاش تعریف کنه ( حالا خالی ببنده از قول خودش بگه هم مهم نیست ، جوونیه دیگه !!! ) اما نه اینکه دیگه برداره کل مطالب رو بریزه تو یه لاگ با اسم دیگه و فقط زحمت (( کپی - پیست )) رو بکشه به روی خودشم نیاره که منبع اولیه کجاست. یا اینکه صفحات هفته نامه شو با مطالب وبلاگ ما پر کنه ، مطالبی که من مدتها روی ترجمه و ویرایش اون زحمت کشیدم ، بعد خودشم بزنه به اون راه و صوت بزنه و حتی اسمی از منبع نبره.

بابا جان اینو که دیگه من نباید بگم که ولی مثل اینکه باید بگم :

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مانعی ندارد .

فهمیدی آقا یا خانمی که کارت کپی برداری از اینو اونه ؟ با ذکر منبع !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

اما توضیح اینکه :

 

آقا گفتم مطالب رو عینا" کپی میکنن مخصوصا" هفته نامۀ به سوی افتخار حالا یه چیز بگم بخندین :

زندگی نامۀ امراه رو عینا" کپ زده بالای صفحه ، بعد آخرشم نوشته : آخرین آلبوم خواننده در دهم ما تمموز 2004 به نام کوسورسوزسون به بازار اومد .!!!

آخه وقتی من زندگی نامه رو ترجمه می کردم ، آلبوم 2004 تازه اومده بود بیرون . بیچاره خانم سردبیر نمی دونه که الان سال 2006 هست و امراه یه آلبوم دیگه هم داده . اما خداییشم تقصیر من بود باید بعد از آلبوم 2005 امراه زندگی نامه شو اصلاح می کردم که ایشون و امثالهم در کپی کردن مطالب دچار اشتباه نشن دیگه. حالا جالب اینجاست که همین خط رو من اصلا" ترجمه نکردم بلکه از خودم نوشته بودم و این یعنی اینکه خانم افسانه حجازی فر یا همون سردبیر مطلب و انشاء شخصی منو تو هفته نامش چاپ کرده که بدین وسیله از ایشون کمال تشکر رو دارم که اینقدر به بنده لطف دارند تا جایی که ... از این به بعد باید حواسم خیلی جمع باشه که چی تو وبلاگ می نویسم چون ممکنه عینا" در جراید کپی و چاپ شه!!! . یادم باشه حرفهای سیاسی از خودم در ور نکنم یه وقت چون ممکنه در هفته نامۀ به سوی افتخار کپی- چاپشه و ازاونجایی که این هفته نامه عادت نداره منبع خبری رو ذکر کنه اونوقت خانم افسانه حجازی فر رو به جای ما دستگیر می کنن میندازن زندان ، خونشم می افته گردن ما . مام که حساس طاقت نداریم ببینیم همکار فرهنگیمون گوشۀ زندون افتادن . جدا از این نمی خوایم نون بعضی ها رو سنگ کنیم.

یه چیز دیگه بگم بیشتر بخندین :

بعد این ستون که زندگی نامۀ امراه رو نوشته بودن ، زیرشم مصاحبۀ امراه رو با مجله موسیقی انداخته بودند( که می تونید در وبلاگ مشاهده کنید) ، حالا جالب اینجاست که من مطمئنم در این دو مطلب در حد چند کلمه اشتباه ترجمه کردم یا حداقل منظور رو خوب نرسوندم و این جاهلان هم گرفتن بدون اینکه از صحت و سوق موضوع آگاهشن مطالبو چاپ کردند . آخه آدم اینقدر ... ؟؟؟ !!! لا اله الا االله .

نتیجه گیری :

بنده با مطالب و اخبارم در این وبلاگ و ترجمه هایی که بعضا" دروبلاگ های دیگه دارم علاوه بر ارتقاء سطح آگاهی هواداران خوانندگان ترک ،دارم به چند سر عائله نون میدم مخصوصا" خانوادۀ آقای ناصر حسینی آشتیانی و خانم افسانه حجازی فر ، مدیر مسوول و سردبیر نسبتا" محترم هفته نامۀ به سوی افتخار . امید که با دعای ایشان و خانوادشان ما هم به رستگاری برسیم ، آمین!!!

در انتها ایمیل این هفته نامه رو در اختیار دوستان خوبم در این وبلاگ قرار میدم که اگه خواستید، از حق آب و گلی که در این لاگ دارید دفاع کنید و نگذارید هرکسی هرجوری خواست ازمطالبی که من به کمک شما و برای شما در لاگ درج میکنم سوء استفاده کنه :

E-Mail : eftekhar_saba@yahoo.com

 

اینم تلفن هفته نامۀ به سوی افتخار :

33356985

09121244841

 

من انتظاری که از بیننده های وبلاگ دارم ، مخصوصا" بیننده های همیشگی و قدیمی وبلاگ اینه که به راحتی از این مساله نگذرید و حداقل همه با هم با مسولان این به ظاهر هفته نامۀ کذایی تماس بگیریم ( چه ایمیل و چه تلفن ) و مراتب اعتراضمون رو به گوش ناشنوای اونها برسونیم . ( فکر می کنم بعد از چند سال مطلب نوشتن در مورد امراه حرفم اینقدر خریدار داشته باشه ، نداره ؟ )

 

حتما" زنگ بزنید تشکر کنید و مطالب جدید درخواست کنید . اونام بلافاصله با سرچ کردن در یاهو یا گوگل ترجمه های یه وبلاگ رو می دزدن و خیلی سریع در اختیار شما قرار میدن .

واقعا" برای جامعۀ مطبوعات کشور جای تاسف داره و این هفته نامه ( به سوی افتخار ) و امثال اون مایۀ ننگ فرهنگ جوونمردی اند .

احمد:من هم نظرم اینه که شما هم این جریان رو دنبال کنید من خودم از طرفدارهای این روزنامه هستم و هر هفته یه دونه میخرم ولی وقتی اون نوشته هارو دیدم خیلی ناراحت شدم ...

   
سلام به همه طرفداراي امراه...

عيدي من به شما

اينهم فلش در مورد کنسرت ها و کليپ هاي امراه که درونش توضيحي در مورد اونها دادم و آهنگ Tik Tak 1993 امراه هم توش هست و ميتونيد گوش کنيد و من خودم درستش کردم پس نظر بديد.....

 فلش در مورد کنسرت و کليپ هاي امراه و عکس هايي از آنها........1

 

متن قشنگه اهنگ 10-Sevmezsem eger  البوم Dura Dura  از طرف من به آقا امير خداياري و تمام طرفدار هاي امراه

دستم بي حس بشه
چشام نبينه
زبونم بگيره
اگه بتو بيام ودوست نداشته باشم
به چه درد مي خوره؟
براي تو باشه همه چيز براي تو
بدونه تو زندگي به چه درد مي خوره؟
بدونه تو بودن به چه درد مي خوره؟
دوست داشته باش منم دوست داشته باش
بزن منو اگه از آن توشدم و تو رو دست نداشته باشم
پا هام بي حس بشن
دلم آتش بگيره
بدنمو نيستي بگيره
اگه بتو بيام ودوست نداشته باشم
به چه درد مي خوره؟
برايتو باشه همه چيز براي تو
بدونه تو بودن به چه درد مي خوره؟
دوست داشته باش منم دوست داشته باش
بزن منو اگه از آن توشدم و تو رو دست نداشته باشم

 

   

کلیپ دوم امراه و شهیاد

سلام به طرفدارای امراه من امروز اومد که بگم سایت امراه تقییر کرده ولی همه کشورها رو میتونید تعیین کنید مثل افغانستان ولی ایران رو نداره خیلی تعجب آوره ......

یه خبر عالی کلیپ جدید امراه و شهیاد که ۵ دقیقه هست پخش شد .این کلیپ از آلبوم امراه هست........ اگر گیرش اوردم حتماْ تو وبلاگ میزارم ...

از آقا حامد به خاطر اینکه اون رو تو ساخت سایت آهنگ امراه اسمش رو نبردم هم متاسفم 

   
اینم ۶ تا از آهنگهای آلبوم ۲۰۰۰ امراه.

[  ] 01-Ya Hey.mp3 1.2M  
[  ] 02-Var Git Olum.mp3 1.5M  
[  ] 03-Asigim Ben Sana.mp3 1.4M  
[  ] 04-Birakin Pesini.mp3 1.0M  
[  ] 05-Bastan Yazalim.mp3 1.1M  
[  ] 06-Hadi Gec Bunlari.mp3

 

یک خبر خوب .من و آقای اوستادی و آقا امیر در تلاش ساخت سایت دانلود آهنگهای صوتی وتصویری امراه هستیم که از آقای اوستادی ممنونیم و هم اکنون ۷ تا آهنگ تصویری امراه هست که میتونید آنها را دانلود کنید اسم سایت اینه:  www.emrahfan.org

   
سلام به طرفداراي امراه از اين به بعد به دليل علاقه زياد شما مسابقه در مورد چگونگي آهنگهاي امراه شما ميتونيد درمورد آهنگهايي که امراه مي خونه نظر بديد کدام آهنگهاش خوبه و کدام  بد است و در مورد آلبومها و صداي تازه و زيباي امراه . پس نظر يادتون نره .مخلص شما احمد....

اين هم آلبوم زيباي ۱۹۹۰ امراه که من وقتي گوش ميکونم يه حس عجيبي به هم دست ميده خيلي قشنگه به خصوص آهنگ ۸ که بسيار زيباست.

 
[  ] 01-Neseliyim.mp3 1.1M  
[  ] 02-Es Deli Ruzgar.mp3 1.2M  
[  ] 03-Hayalda Gor.mp3 1.4M  
[  ] 04-Hayirsiz Yarim.mp3 1.1M  
[  ] 05-Don Sevgilim.mp3 1.4M  
[  ] 06-Odam Kirec Tutmuyor.mp3 1.0M  
[  ] 07-Balmisin Arimisin.mp3 880K  
[  ] 08-Nedendir.mp3 1.1M  
[  ] 09-Guzel Diyarim.mp3 882K  
[  ] 10-Hadi Sen Git Isine.mp3 804K  
[  ] 11-Severim Seni.mp3 885K  
[  ] 12-Melik Ahmet Guzeli.mp3 715K  

   
powered by : Blogfa , free persian blog service.

pictofxt

Lovely Bear Template

template id : TBF_003 template name : Lovely Bear

emrahweb

احمد فرجی

http://emrahweb.blogfa.com

امراه

امراه دانلود موسیقی کلیپ و عکس Emrah Pic film Mp3 klip free امراه Free Blog Templates

Template Design Workshop offers professional web templates, flash templates and other web design products available for immediate download. This template also designed by Template Design Workshop design team. You can download free templates for your site, blog, cms or portal. Feel free to contact us about new templates.

Multimedia Design Group Multimedia Design Group Medium Blog Medium Blog Free Blog Templates Blog Templates Free Blog and Site Templates Flashmate Free Persian Blog Templates. Advanced Persian Blog Templates. pictofxt
< >